Book Overview

W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.

Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana. Polscy śledczy przewożą ją do kraju, gdzie ma odpowiadać za zabójstwo – okazuje się bowiem, że aby przeżyć w górach, doprowadziła do śmierci swoich towarzyszy.

Co wydarzyło się w drodze na Annapurnę? I skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? Oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, że to on niegdyś zaatakował ją kwasem…​

Kontratyp (Chyłka i Zordon, #8) audiobook download free; mp3, aac, flac formats free available in our library is free unlimited for you. We provide copy of Kontratyp (Chyłka i Zordon, #8); in digital format mp3, aac, flac, ipod and other this book for free completely free of charge.

Kontratyp (Chyłka i Zordon, #8) by Remigiusz Mróz audiobook

About The Author

Author Image

Remigiusz Mróz

Author bio missing.

Author Signature

Download ebook

Kontratyp (Chyłka i Zordon, #8) ebook download free

Kontratyp (Chyłka i Zordon, #8) audiobook download free