Book Overview

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały czas żywe. A wszystko przez to, że Mieszko I zdecydował się nie przyjąć chrztu…

Gosława Brzózka, zwana Gosią, po ukończeniu medyny wybiera się do świętokrzyskiej wsi Bieliny na obowiązkową praktykę
u szeptuchy, wiejskiej znachorki. Problem polega na tym, że Gosia – kobieta nowoczesna, przyzwyczajona do życia w wielkim mieście – nie cierpi wsi, przyrody i panicznie boi się kleszczy. W dodatku nie wierzy w te wszystkie słowiańskie zabobony. Bogowie nie istnieją, koniec, kropka!

Pobyt w Bielinach wywróci jednak do góry nogami jej dotychczasowe życie. Na Gosię czeka bowiem miłość. Czy jednak Mieszko, najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego do tej pory widziała, naprawdę jest tym, za kogo go uważa? I co się stanie, gdy słowiańscy bogowie postanowią sprawić, by w nich uwierzyła?

Słowiańskie bóstwa, pradawne obrzędy, romans, a przede wszystkim – solidna dawka humoru!

Szeptucha (Kwiat paproci, #1) audiobook download free; mp3, aac, flac formats free available in our library is free unlimited for you. We provide copy of Szeptucha (Kwiat paproci, #1); in digital format mp3, aac, flac, ipod and other this book for free completely free of charge.

Szeptucha (Kwiat paproci, #1) by Katarzyna Berenika Miszczuk audiobook

About The Author

Author Image

Katarzyna Berenika Miszczuk

Author bio missing.

Author Signature

Download ebook

Szeptucha (Kwiat paproci, #1) ebook download free

Szeptucha (Kwiat paproci, #1) audiobook download free