Book Overview

Celaena przeżyła już wiele: brutalne szkolenia, niewolę, turniej o pozycję Królewskiej Obrończyni…

Aby uzyskać informacje – kluczowe w wojnie z okrutnym królem Adarlanu – Celaena Sardothien musi nauczyć się panować nad ogniem, który nosi w sobie. Podczas gdy codziennie ćwiczy pod czujnym okiem nieśmiertelnego Rowana, król wciela w życie kolejne z jego mrocznych planów. Jednak i na dworze władcy zawiązują się sojusze, mające na celu zakończenie jego panowania i przywrócenie magii na kontynencie.
Celaena, nieświadoma tego, co się dzieje w Rifthold, ma jeden cel – dostać się do legendarnego Doranelle, którym rządzi Maeve, i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Jak jej władca zdołał usunąć magię? Co zrobić, by ją przywrócić? Jednak opanowanie jej mocy to niejedyna rzecz, z którą będzie musiała się przedtem zmierzyć – król Adarlanu już o to zadbał. Czy dziewczynie uda się wyjść cało z koszmaru, jaki zgotował jej władca pozbawionego magii kontynentu? Co jeszcze planuje król? I jaki los czeka rebeliantów?

Heir of Fire (Throne of Glass, #3) audiobook download free; mp3, aac, flac formats free available in our library is free unlimited for you. We provide copy of Heir of Fire (Throne of Glass, #3); in digital format mp3, aac, flac, ipod and other this book for free completely free of charge.

Heir of Fire (Throne of Glass, #3) by Sarah J. Maas audiobook

About The Author

Author Image

Sarah J. Maas

Author bio missing.

Author Signature

Download ebook

Heir of Fire (Throne of Glass, #3) ebook download free

Heir of Fire (Throne of Glass, #3) audiobook download free